facebook twitter Google Plus
Aşk Zamanı 8. Bölüm 2. Fragmanı 22 Ağustos
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Aşk Zamanı 8. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv'nin sevilen dizisi Aşk Zamanı dizisi başrollerini Yavuz Bingöl, Ali Ersan Duru ve Burcu Binici'nin paylaştığı yeni dizi Aşk Zamanı 8. bölümü ile 22 ağustos cumartesi akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Reyhan Başkan, Orhan'ın hayatını kurtarmış ve ikilinin aşkı gözle görülür şekilde açığa çıkmıştır. Bir araya gelip baş başa ilişkilerini konuşmak isterler fakat her defasında bir engel çıkar. Fikret, Sema'nın başına gelenlerden Yahya'nın parmağının olduğunu öğrenir ve patronu ile arası açılır. Yahya artık Fikret'i adamı olarak değil düşmanı olarak görmektedir.
Aşk Zamanı dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Aşk Zamanı 8. bölüm 2. Fragmanı 22 ağustos fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Aşk Zamanı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Aşk Zamanı 8. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Aşk Zamanı 8. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Aşk Zamanı 8. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Aşk Zamanı 8. bölüm Fragmanı izle, Aşk Zamanı 8. bölümde neler olacak, Aşk Zamanı 8. bölüm özeti, Aşk Zamanı 8. bölüm atv, Aşk Zamanı 8. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Aşk Zamanı 8. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Aşk Zamanı 8. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Aşk Zamanı 8. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Aşk Zamanı 8. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Aşk Zamanı 8. Bölüm 2. Fragmanı özeti