facebook twitter Google Plus
Aşk Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı 23 Temmuz Başkan Reyhan Orhan'a Aşık Mı Oldu?
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Aşk Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv'nin sevilen dizisi Aşk Zamanı dizisi başrollerini Yavuz Bingöl, Ali Ersan Duru ve Burcu Binici'nin paylaştığı yeni dizi Aşk Zamanı 4. bölümü ile 23 temmuz perşembe akşamı saat 21:15'te atv ekranlarında olacak. Orhan bey kızına yazılan mektubu kimin yazdığını öğrenmeye çalışır ve bu işin sonucunda Belediye Başkanı Reyhan hanım çıkar. Başkan hanım mektubu kendisinin yazdığını itiraf eder. Orhan bey bir yandan ise bakkalın çırağı Fikret'den şüphelenmektedir. Fikret tehlikeli sularda yüzmektedir.
Aşk Zamanı dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Aşk Zamanı 4. bölüm 2. Fragmanı 23 temmuz Başkan Reyhan Orhan'a Aşık Mı Oldu? fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Aşk Zamanı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Aşk Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Aşk Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Aşk Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Aşk Zamanı ne zaman, Aşk Zamanı fragmanı izle,Aşk Zamanı fragman,Aşk Zamanı oyuncuları, Aşk Zamanı konusu,Aşk Zamanı özeti, Aşk Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Aşk Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Aşk Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Aşk Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Aşk Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Aşk Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti